Biuro serwisowane w Katowicach

W czasach, gdy większość firm szuka oszczędności w związku z ogromnymi kosztami prowadzenia własnej działalności lub spółki warto pomyśleć o skorzystaniu z tzw. „Biura serwisowanego”.

Dla kogo przeznaczone jest Biuro Serwisowane?

Naszym zdaniem biuro serwisowane przeznaczone jest dla firmy dbającej o swoje finanse. Dlaczego? Jako właściciele firmy nie musisz podpisywać osobnych umów na dostawę prądu, internetu, wywozu śmieci i innych formalnych rzeczy, które zaprzątają nam głowę. Podpisujesz tylko jedną umowę z biurem serwisowanym i od tej pory nie interesują Cię podwyżki energii czy terminy, w których musisz się „wstrzelić” by dostać jakąś rekompensatę od naszego państwa za to, że podjąłeś się prowadzenia firmy w tych trudnych czasach.

Co zawiera biuro serwisowane?

Wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia firmy 🙂

  • Pełne umeblowanie. I nie piszę tutaj o tanich meblach ze szwedzkiego marketu (chociaż takie biura niestety się też zdarzają). Nasze biuro zapewnia solidne i przede wszystkim praktyczne wyposażenie. Każdy pracownik, może skorzystać z dębowego (prawdziwego!) szerokiego i głębokiego biurka oraz profesjonalnego ergonomicznego fotela obrotowego.
  • Wyposażoną kuchnię z nielimitowaną kawą i herbatą. Nie musisz martwić się już, że nie kupiłeś mleka / kawy / cukru czy innych rzeczy, które nie powinny przeszkadzać Ci w prowadzeniu biznesu – my zrobimy to za Ciebie i pozwolimy skupić się Twojej firmie na tym co robi najlepiej
  • Dostęp 24/7. Masz pełny dostęp do swojego biura serwisowanego.
  • Dostęp do sali konferencyjnej
  • Dostęp do urządzenia ksero bez limitów
  • Sprzątanie oraz inne usługi, o których nie musisz już myśleć

Biuro serwisowane w centrum Katowic?

Tak! Nasze biura serwisowane mieszczą się w samym centrum Katowic obok dworca PKP oraz głównego dworca PKS. Dodatkowo możesz zarejestrować u nas swoją spółkę lub działalność gospodarczą bez dodatkowych kosztów. Masz też specjalnie przeznaczone miejsce na naszej tablicy przed budynkiem by zamieścić logo swojej firmy.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany(a) do skorzystania z biura serwisowanego w Desking.pl to zapraszam Cię na kawę i przekonania się na żywo, że nasze biuro przy ul. Gliwickiej 2/7 w Katowicach może być tym czego szukasz. (Przy okazji przekonasz się, że mamy też dobrą kawę 😉 )