Coworking Katowice – idealny dla Ciebie!

Wybierając opcję wspólnej pracy w katowickim coworkingu, musimy zadać sobie pytanie czego oczekujemy i jakiej przestrzeni szukamy. Jeżeli głównym motywatorem do poszukiwania wspólnej przestrzeni jest zamiana pracy w domu na pracę w biurze, to warto dobrze podejść do tego tematu. Nie szukamy coworku na chwilę, lecz szukamy miejsca, gdzie w perspektywie najbliższych kilku miesięcy (a może lat? ) będziemy wykonywać naszą codzienną pracę. Warto dokładnie przeanalizować wtedy kilka istotnych elementów jakie oferuje coworking.

Spokój w pracy

Jeśli coworking oprócz najmu długoterminowego oferuje również dostęp jednodniowy w tym samym pokoju, należy liczyć się z tym, że prędzej czy później zaczniemy czuć się rozpraszani przez nowo pojawiające się osoby i będziemy czuć się niepewnie. Zgrana (stała) ekipa powoduje, że nie musimy martwić się o to czy w następny poniedziałek nie usiądzie koło nas telekonferansjer załatwiający cały dzień swoje sprawy przy biurku, nie zważając przy tym na nas… Zgrany zespół również sprawia, że chętniej przychodzimy do biura. W naszej przestrzeni już po pierwszym miesiącu działania zrezygnowaliśmy z najmu jednodniowego, ponieważ prosili nas o to nasi klienci.

Bezpieczny coworking w Katowicach

Na aspekty bezpieczeństwa składa się kilka bardzo istotnych elementów. Oprócz monitoringu oraz braku przypadkowych osób wynajmujących na jeden dzień biurko, warto zwrócić uwagę czy w tej samej przestrzeni nie ma przypadkiem sali konferencyjnej dostępnej dla ludzi z zewnątrz. Jeśli w coworkingu jest taka opcja, to należy liczyć się z tym, że kilka razy w tygodniu, będzie przechodzić (być może przez nasz pokój) grupa ludzi, o której nic nie wiemy.

Cowork – sprawdź sam!

W czasie naszej przygody z coworkingiem stale udoskonalamy nasze biuro, staramy się aby miejsce, które oddajemy w Twoje ręce pozwoliło Ci skupić się na Twojej pracy i abyś przychodził do nas z uśmiechem. Jeśli zastanawiasz się i szukasz spokojnego miejsca do pracy, przyjdź i przetestuj za darmo przez pierwszy tydzień nasz coworking w Katowicach! 🙂