Liczą się szczegóły

Bardzo cieszę się, gdy przychodzi do nas osoba z innego biura i mówi „u Was lepiej” 🙂 Nie będę powielał tutaj treści z innego postu o tym jak powinno wyglądać stanowisko pracy, ale przedstawię kilka szczegółów, o które zawsze dbamy w naszym biurze. Każda osoba przychodząca do Desking.pl jest wyjątkowa, ale również każda ma inne wymagania. Niemniej jednak jest kilka aspektów, które łączą wszystkich (a przynajmniej większość).

Szybki Internet

Jednym z powodów, dla których osoby pracujące w biurach postanawiają je zmienić, mimo przyzwyczajenia się do współpracujących ludzi, jest słabe łącze internetowe. Zdarzyło mi się rozpoczynać spotkanie prezentacyjne biura od uruchamiania testu szybkości internetu. Przyczyna? Dowiedziałem się, że u konkurencji prędkość w porywach wynosi 5Mbit / 1Mbit i ciągle zrywa. W naszej przestrzeni posiadamy łącze światłowodowe o prędkości 500Mbit/250Mbit. Ale łącze to nie wszystko – potrzeba jeszcze wydajnego routera by pokryć każde miejsce w naszym biurze. W Desking.pl oferujemy dwie sieci WiFi na różnych częstotliwościach: 5GHz oraz 2,4GHz. Dodatkowo zadbaliśmy o to by nadawać na kanałach, które nie interferują z naszymi sąsiadami (a sieci w budynku jest sporo). Wszystko to oczywiście wymagało słuchania naszych klientów i odpowiadania na ich potrzeby bardzo szybko, tak by umożliwić wszystkim płynne łącze, potrzebne chociażby podczas telekonferencji.

DOBRA kawa

Ktoś może się teraz uśmiechnie i powie, że to nieistotne 😉 Jednak, gdy już płacisz za biurko to nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy by napić się dobrej kawy. My na kawie nie oszczędzamy i dbamy by wszystkim (również myślę o sobie) smakowało! Po wypitych setkach filiżanek postawiliśmy obecnie na Dallmayr Espresso d’Oro oraz Movenpick. I miło jest spotkać osobę w biurze, która wpada tylko na chwilę, ponieważ „kawa w biurze smakuje mi lepiej niż w domu” 🙂 Do kawy oczywiście niektórzy wybiorą również mleczko, które możesz spienić w naszym ekspresie. Wszystko za darmo bez żadnego limitu.

Dostęp o każdej porze

Tak – Desking.pl jest czynne 24/7. Można korzystać z biura o każdej porze dnia, w dni powszednie, święta i kiedy tylko jest taka potrzeba. Zdarza się, że ludzie pracujący u nas kończą w okolicach 22, a niektórzy zaczynają już o godzinie 7 rano.

W naszym biurze słuchamy siebie nawzajem i dbamy by każdemu było wygodnie. To nasze wspólne miejsce pracy i razem dbamy o to by pracowało się tu najefektywniej w Katowicach!